| catalin09023 a întrebat:

Deci daca am un mixer (statie) si are un numar x de microfoane pentru karaoke (l-am umplut) si doresc sa mai adaug se mai poate?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, deoarece suprasoliciti aparatul, il folosesti asa cum la prevazut fabricantul sau mai scoti din microfoane.

| Algo098 a răspuns:

Merge folosind inca un mixer sau ceva asemanator.

| FrUe a răspuns:

Pentru a face acest lucru, trebuie sa faci o imprivizatie, dar eu unul nu ti.s recomada sa faci asta!

| FrUe a răspuns:

Da se poate cu ajutorul unei improzizatii, dar nu ti.as recomada acesl lucru.