| Denisaa a întrebat:

Deci daca mi-am descarcat Malwarebytes' Anti-Malware si ii dau sa scaneze, bifez rezultatele.Se poate sa imi stearga ceva fisiere importante din PC sau sterge doar virusii? Adica ma tem sa nu se strice PC-ulbig grinPoate ca sterge ceva imprtantbig grinVreu parerea celor care se pricep.Multumesc! Evident ca dau funditahappy

P.S.Va rog... urgent!

Răspuns Câştigător
| rafy a răspuns:

Am si eu prog si am dat sa stearga si vad ca nu s-a intamplat nimic rau merge f bine deci nu iti fa griji

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. eu am alt program malware care nu sterge virusii. dar nu cred ca o sa se intample acest lucru poate doar sa bage in carantina.