| Paul1126 a întrebat:

Deci, de o bucata buna de timp pc-u imi merge cam greu...i-am reinstalat windows-ul de vreo cateva ori ba chiar i-am si refacut partitiile astfel formatand Hard-ul dar tot merge cam greu...e posibil sa fie din cauza RAM-ului sau a Procesorului? Mentionez ca am RAM de 512 si Procesor AMD Sempron(tm) 2600+ 1.83 GHz si PC-u il am cam de 11-12 ani schimbandu-i pana acum doar Hard-ul, placa video si Sursa!

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nimic din tot ce i-ai schimbat nu are treabă cu viteza. Îţi recomand altul nou.

| gelu1970 a răspuns:

Paul de la sistemul ce il ai nu cred ca poti cere prea mult. eu cred ca te-a tinut mult daca luam in considerare cei 11 ani.

| Eduard619 a răspuns:

Atat timp cat PC-ul tau este atat de slab nu are cum sa se miste mai bine recomand curatare cc cleaner si defragmentare.

| primulMarian a răspuns:

Iti poti cumpara unul second hand din astea aduse de la straini ca sunt ieftine si bunicele.