| anonim_4396 a întrebat:

Deci. E vorba de Skype. Cand vorbesti cu cineva unii te pot corecta ce ai scris chiar si tu. si cand i-am intrebat cum pot face spuneau ca dau click dreapta si apare nu stiu ce. dar mie nu-mi apare... si chiar as vrea sa reusesc si eu sa modific ce scrie altcineva devil. stie cineva cum se poate face :-s?
Scuzati de categorie, nu am stiut unde sa pun intrebarea big grin

5 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Dar mai bine nu iesi tu afara sa iei o gura de aer decat sa stai la skype totusi cu ce te alegi din asta?

| Dianna21 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Pai te intereseaza pe tine unde stau eu laughing)?
Eu am pus o intrebare la care as vrea raspuns nu pareri de bine =D

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru Dianna21):

Ok girlwinking

| Dianna21 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Chestia e ca acele persoane editeaza ce scriu eu, si vreau sa le rasplatesc cu aceeasi moneda laughing. Nu mor daca nu stiu cum :p.laughing

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru Dianna21):

Come on this is just a bullshit ce mare scofala e sa editezi lol