| aNNdr3i a întrebat:

Deci ma un laptop nou pro gaming si am o problema ca si la celalalt pc vechi de ex descarc ceva si nu se descarca toate fisierele ca intra in standby daca vrea sa sterg acel fisier care nu e copiat tot mi se intepa acolo unde e fisieru si apoi mi se intepa tot pc-ul sau alt ex alte fisiere copiate complet si cand incerc sa le deschid iar face la fel si laptopu e ff bun adica e luat acum o lune. ce se intampla? va rog ajutor dau funda. ma pricept la computere

1 răspuns:
| thekiller321 a răspuns:

1.Ai probabil virusi luati de la programele sau jocurile descarcate
2.Scoate un antivirus de ex de la Microsoft sau avira etc gasesti tu
3. Daca nu merge nici asa reinstaleaza windowsul.Bafta