| salu2312343 a întrebat:

Deci nu mai imi merge yahoo mesengercrying si vreau sa-l schimb de la preferenze connessione dupa cum ati vazut e in italiana si nu stiu italiana ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Pai nici mie nu imi merge mesangerul azi.Nu stiu de ce? La mai multi nu merge.

| Tania a răspuns:

Pai ca sa schimbi in alta limba dai acolo sub sign in. unde scrie language sau in italiana lingua daca nu ma insel...gasesti acolo limba engelza in lista.

| LuluRawrr a răspuns:

Mergeeelove struck

| deyucluj a răspuns:

Nici nu va merge happy. Sunt probleme de la serverele lor. putina rabdare ca or sa isi revina ele! Iar in legatura cu italiana... iti sugerez o reinstalare.