| liviumicu a întrebat:

ma cum imi scriu culoarea scrisului la Yahoo Mesenger sa fie permanenta acum am aia cu scrie o litera albastra una verde am incerdcat sa schimb dar nu merge plzz ajutati-ma!

1 răspuns:
| anonimsecret1234567890 a răspuns:

Pai dai acolo unde intrai de obicei ca sa schimbi culoarea adica unde ai intrat ca sa o faci sa scrie cum e acum si le stergi pe alea toate si pui tot asa de mai multeori aceeasi culoare dar sa fie aceeasi si dupa cauti mai jos unde itit arata cum va scrie o casuta unde trebuie bifat bifezi si gata dai apply sau gata dpinde cum arata sau finish