| andu_9764 a întrebat:

Deci nu stiu de ce dar nu mai imi merge sunetul! Deloc nici in winamp, nici pe net DELOC!
Si nu inteleg de ce...seara cand am inchis pc-ul totul era perfect dar dimineata cand l-am deschis si am vrut sa ascult muzica nu mai mergea, am incercat sa intalez tot felul de drivere dar degeabaa! nu mai rezist, nu stiu ce sa fac, help meeee!

6 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Intra in Start, Run... si executa comanda: cmd /c "sc query audiosrv|find/i "stopped"&pause>nul"
Iti apare o fereastra unde scrie "STATE : 1 STOPPED"?

| CapitanuSemafor a răspuns:

So stricat, ia-ti o placa audio happy Gasesti de la 80 lei in sus! Eu iti recomand un ASUS Xonar DS 7. 1 la 200 lei, am si eu si e super. Sau tot un ASUS la vreo 120 lei de 5. 1winking

| Daviiiiiid a răspuns:

Pai s-a stricat placa audoi.si eu mai patesc asta ...nu e f scmpa.cred ca 100 lei. sarbatori fericite si sper sa asculti muzica la maxim laughing)

| bogdanel7 a răspuns:

Umbla la mixerele audio. De acolo trebuie sa fie, daca nu ti s-a stricat placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformateaza-l, sau vezi mai umbla pe la sunet!

| AleXandrUavfc a răspuns:

Scoate si baga boxele. Altceva, nu stiu ce poate sa aiba sad.