| notsurewhoiam a întrebat:

Deci problema telefonul meu e praf adica...imi reincarc cu 2 euro pentru mesaje sau cu 5 pentru minute si mesaje sunt valabile o luna optiunile doar ca creditul nu e valabil mai mult de 2 saptamana asa imi apare...cand se implinesc 2 saptamana creditul expira si un mai pot folosi optiunea desi daca dau la 333 imi apare ca optiunea e activa am fost si la orang cu el de n ori si imi tot zicea ca lasa ca atunci cand imi mai bag credit merge si tot asa nu stiu ce sa fac help funda:*!

2 răspunsuri:
| enamel a răspuns:

Ia'ti alt numar, alta cartela, si gata.Asa am facut eu ca aveam probleme.

| CristiPalidu a răspuns:

Ah Orange
cei mai buni in annilingus
ti-as recomanda alta retea cum e cosmote sau Vodafone
cel mia tare e pe cosmo ca are destul de bunicele ofertele alea