| anonim_4396 a întrebat:

Deci toate bune si frumoase ma trezesc bla bla dau drumul la pc nimic neobisnuit pana acu cand ajung la desktop vad ca jocurile mele din desktop nau iconite(ma gandesc ca poate apar)intru in my computer dau pe D si pac surpriza D is not accesible the parrameter is incorect iar mai jos scria bitlocker si disk off dau pe propietati si vad ca e gol gol 0 biti din 0 dupa am dat sa mi-l deblocheze si am stat o ora si tot se incarca si nimic dupa in loc sa apara paramet is incorect apare ceva cu corrupted si nu mai stiu ce! Acum cum fac sa scap de bitlocker sau sa-mi fac disku la loc ce s-a intamplat cu el s-a sters tot dupa el?

Răspuns Câştigător
| SpeedTeK a răspuns:

Mi s-a intamplat, probabil a iesit un cablu din HardDisk, sau e praf, scoate cablurile alea 2 din HDD sufla in orifici sa iasa praful care este si ar putea intrerupe iar apoi bagale la loc.
Saaau s-ar putea sa ai un virus care ti-a frecat acel hard happy