| BNSAV a întrebat:

Deci unui prieten de-al meu ii cade mereu netul...de fapt e mereu cazut. E la Clicknet de la RomTelecom. Intrebarea mea este daca mai are cineva asemenea probleme? (Pentru cei din Bucuresti)

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Întreabă-l mai degrabă cât de vită e să-și bage net cu ăia atâta timp cât stă în București! Să-și bage Doamne iartă-mă net ca lumea prin cablu și gata.
Clicknet, Vodafone și altele sunt varză. Sunt pentru cei de prin sate care nu au acces la net OK. E cea mai mare prostie să-ți bagi net de la ăștia atâta timp cât stai la oraș. Mai ales București!

| lora3u a răspuns:

Romtelecom-ul cea mai de c*c*t retea existenta!

| NIMENII a răspuns:

Modemul nu se mai "sincronizează" căci eu am pățit asa, dădea sa se încarce toate ledurile, o l-oa iar de la capăt și tot asa și am sunat la iei au venit, mi-au explicat care a fi problema, au zis ca trebuie schimbat. Trebuie sa-ți dea o hârtie la mina ca sa poți sa te duci sa t-îl schimbe... dacă mai stai mult asa o sa pice de tot și nu o sa-ți mai mearga de loc. Ai sa stai sa aștepți mult și bine dacă crezi ca o sași revină de la sine...

| biornobiovanna a răspuns:

Eu am Clicknet de la Romtelecom.Mai cade cateodata(foarte rar), dar merge perfect.Si stau la oras