| Cristian3 a întrebat:

Deci vreau sa imi instalez windows 7 si trebui sa setez in bios la boot DvD-room da nu am... ce trebui sa fac? va rog ajutor dau funda!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Normal e boot/si la third boot device pui cd/dvd sau first boot device dupa caz, acum nu stiu ce placa de baza ai! Dar poti sa faci un update de bios daca actualul nu e la zi dar numai dupa site-ul producatorului!

1 răspuns:
| adriangabor92 a răspuns:

Start-turn off-restart, cand apare scris alb dai delete, apoi dai advaced bios features, apoi enter, boot seq si floppy setup, enter: first boot device pui cd-rom, second boot device pui hard disk, third boot device pui floppy apoi exit-exit-save si exit setup si enter