| moralslab a întrebat:

Deci! Vreau sa-mi iau un Galaxy S2 de la eMag.
Intrebarea mea este,eu cum sunt din Bucuresti,pot sa merg la ei la showroom,sau magazin,ma rog cum se numeste cladirea aia din interorul flanco.Pot sa-l iau direct de acolo din magazin/showroom, sau la ei se face doar pe baza de comanta online?

Răspuns Câştigător
| gicaputinica a răspuns:

Du-te la ei!
Nu e nevoie de nici-o comanda online!
Bani sa ai!
Eu, am luat GPS de la e-mag-ul dintre Piata Crangasi si Pasajul Lujerului pe linia lui 41

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se face pe baza de comanda online, dar poti sa sa specifici cand faci comanda sa il ridici personal dintr un anume showroom.