| gabriel10 a întrebat:

Deseori am patit ca pe youtube sa mearga sacadat(bruiat) melodiile(nu video ci sunetul) si niciodata n-am stiut exact cum am scapat.Stie care sa-mi explice acum ce trebuie sa fac ca sa scap de aceasta problema? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Mi se intampla si mie.
Descarca melodiile si pune-le in Winamp, nu se va mai auzi sacadat.
Eu folosesc Google Chrome si mi se intampla destul de des, cand am mai multe tab-uri deschise.

| gabriel10 explică:

P.S. fara suparare, dar nu vreau alternative, doresc sa remediez problema si atat.

Răspuns utilizator avertizat
| Barbu_Sabina_1980 a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru s-ar putea sa fie din cauza memoriei daca este aproape plina sau din cauza browserului de cautare.