| Criiistinutsa a întrebat:

Desi am scos Timeline de pe facebook, totusi unor persoane le apare ca si cum as mai avea inca timeline :@.
Cum sa fac sa nu le mai apara nici lor?
Funda:@!

Răspuns Câştigător
| LavsKitty a răspuns:

Nu ai scos timeline-u laughing, doar tie iti apare profilu` normal, celorlalti tot cronologie le apare si nu poti face nimic sa nu le mai apara. Este aplicatia aia care te ajuta in caz ca nu te descurci cu timeline si iti apare normal.
sper ca te.am ajutat, funda?:**

7 răspunsuri:
| FlorinDrg a răspuns:

Tutorial Video-Voce HD in limba romana despre cum putem scapa de aplicatia Timeline de pe Facebook gasiti la link-ul urmator:
http://expertutorial.ro/cum-scapam-de-timeline-cronologie/

| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu din cate stiam acest Timeline va deveni aspectul implicit al facebook. Dar e posibil sa ma insel sau sa fi renuntat ei la obligativitate. Anuntau ceva inclusiv pentru pagini ca devine obligatoriu pe la sfarsitul lui Martie.

DAR ideea e ca nu ai ce face. Pe internet si pe calculatoare exista ceea ce se cheama cache, adica o memorie care pastreaza informatia pentru o perioada de timp si nu intotdeauna serverele din retea isi updateaza informatia imediat. Singura solutie e sa astepti.
N-am studiat fenomenul dar exista posibilitatea ca lor inca sa le apara asa pentru ca ei il au instalat, desi e putin probabil.
Oricum sunt absolut sigur ca tu nu ai ce sa faci mai mult decat ai facut. In scurta vreme schimbarile se vor propaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoria este gresita.Intrebarea va fi mutata.

| Criiistinutsa explică (pentru anonim_4396):

Deci la toate intrebarile acelasi lucru zici. Cred ca mai bine ar fi sa raspunzi in asa fel incat sa ajuti, daca nu, nu mai comenta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Criiistinutsa):

Respecta categoriile; raspund si ajut in limita timpului si pe cei care respecta categoriile.Sa spui "nu mai comenta" parintilor tai sau cui iti permite, nu sintem de aceeasi virsta si nu am mincat impreuna din aceeasi farfurie.Numai bine.

| Criiistinutsa explică (pentru anonim_4396):

straight face Si daca nu iti convine ca am postat intrebarea la o categorie gresita de ce iti mai pierzi timpul spunand asta?
Stiu si eu ca e la categorie gresita, dar cum toata lumea nu mai tine cont de asta.happy

| Alexandra3355 a răspuns:

Cum ai scos timeline-ul?