| gabrielstroe a întrebat:

Detin un Allview A5 Quad si din curiozitate am intrat in hard reset folsind combinatia POWER SI VOLUM+. Am selectat optiunea cMMM Cleaner si telefonul a iceput sa indice o reformatare. M-am speriat si imediat am scos bateria lui in plin proces. Acum la pornire telefonul ramane stagnat la sigla Allview si refuza sa functioneze. CUM POT REZOLVA ACEASTA PROBLEMA? DAU FUNDA. E URGENT!

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Dacă te sperii și acționezi după ureche, nimeni nu va avea un sfat pe care să-l poți urmări.

Du-l la service!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Curiozitatea a omorat pisica!