| lucian_4999 a întrebat:

Detin un laptop msi inca in garantie si am depistat un pixel mort pe lcd, se mai poate face ceva? schimba lcd ul? laptopul...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt obligati sa-ti schimbe laptopul. Dar trebuie sa fi tare pe pozitie, fiindca vor incerca sa te lamureasca prin orice mijloace. Spune-le ca daca nu-l vor inlocui, te vezi nevoit sa aduci mass-media pe capul lor. Bafta!

3 răspunsuri:
| MaRRiaN a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca cei de la garantie iti vor schimba display-ul pentru un pixel mort. Era bine sa-l verifici de pixeli morti atunci cand l-ai cumparat. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un pixel nu schimba nimeni, nimic, Cititi in garantie si restul actelor citi pixeli morti se admit la un produs!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intreb care este persoana cretina care mi-a dat stupid pentru un raspuns clar. Ma scuzati pentru cretina, am vrut sa scriu retardata.
Sa puna mina mina sa mai citeasca si sa se mai intereseze. Multe produse au inca din fabricati pixeli morti si sint admise ca ok. Dar ce sa faci, daca sint persoane " destepte "care nu stiu sa se intereseze...