| numiPASA a întrebat:

Se poate repara un pixel mort la lg ku990?
big grin

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca e mort nu ai ce face decat alt screen.
Daca e blocat descarca programul asta si ruleaza-l UltraScreenCFplusv1.rar de aici http://www.fileshare.ro/531236569.68 Ultra screen este un program care iti permite sa iti rezolvi problemele cu pixelii ( in afara de cei morti ). Scoateti arhiva de mai jos, bagati folderul in psp/game3xx si restul il stiti. BY! BY!

| BoierBibescu a răspuns:

Nusj pentru telefoane. stiam ca se poate pentru monitoare. este un program... dar pentru. tel NUSJ straight face

| claus a răspuns:

Nop. schimba ecranul sau telefonul.

| pipik a răspuns:

Din pacate pixeli morti, sunt morti pentru totdeauna :d deci nu se poate repara