| andruala a întrebat:

Detin un samsung ch@t 335(gt-s3350) si la informatii scrie ca aceste telefon suporta fisierele dip mp4.Cand am incercat sa deschid un fisier imi da eroare:media neacceptat.Fisierul il deschid foarte rar, atunci cand deschide fisierul si dau repete pe trackpad.Stie cineva care este problema?

Răspuns Câştigător
| Geo_George_1995_vpdF a răspuns:

Salut! Am si eu un Samsung Ch@t 335 si trebuie sa convertezi videoclipul in x264 cu ytd ca la psp.Eu asa am facut si imi merg videoclip-urile

1 răspuns:
| bubulina_3921 a răspuns:

Vezi ca s-ar putea chestiile ce le ai uh in fisierele alea sa nu fie blocate din setaribig grin