| AndreeeexD a întrebat:

Din cauza faptului ca acasa nu prind wireless, am incercat sa imi descarc aplicatii de pe google play online de pe pc... am selectat aplicatia care vrut sa mi-o descarc, an selectat si pe ce aparat si imi spune ca va fi descarcat pe dispozitivul meu in scurt timp. Astept timp de 2 zile si tot nu vad aplicatia aceia pe care vreau sa o descarc si cand dau la "APLICATIILE MELE ANDROIND" cica le am. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Mai intai le descarci in Pc, apoi iti conectezi telefonul androind in pc si le bagi direct pe el, ca asa cum zici tu nu merge decat daca ai wireless la asta re referea cand spunea ca va fi descarcat in scurt timp astepta sa activezi tu wirllesul, dar poti sa te duci intr-un mall sau pe o teresa ca prinzi wifi gratuit si acolo
bft