| anonim_4396 a întrebat:

Din ce pot face suporturi de creioane?

pentru educatie tehnologica. suporturi din tot ce gasimbig grin

ma ajutati?:*

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dintr-o doză de bere. O tai frumos cu o foarfecă lăsând numai logo-ul dar să o tai aşa până pe la jumate astfel încât să laşi numai logo-ul şi jumater doza de bere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cutiile goale ale pachetelor "cartonate" de tigari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"recipientii" cilindrici -din material plastic- in care au fost lumanari

| secret_1807 a răspuns:

Din chestia aia de la hartia igienica, din cartonul acela si il imbraci in hartie glasata, si lipesti mai multe la un loc, de forme diferite si culori diferite