| Audrey1912 a întrebat:

Din dormitorul meu pot sa vad geamul de la casa scarii blocului vecin si de doua saptamani sau mai mult, in fiecare noapte, lumina se aprinde, sta aprinsa 10 sec, se stinge, imediat se aprinde la loc si iar sta 10 secunde. O tine tot asa in continu. Ce poate cauza asta? De ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Probabil au lampa cu senzor de miscare si sta careva pe casa scarii sa fumeze...

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poate să fie o pisică de la cineva de pe scară lăsată să se plimbe singura.

| gabicoo a răspuns:

Au chestie din aia cu senzor de miscare.
Eu am la garaj si se activeaza de fiecare data cand trece vreo pisica sau vreo pasare.

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Stai ca mai e o varianta. Are instalatie cu neon si s-a stricat starterul.

| GoldenZenith a răspuns:

Ce de treaba ai si tu laughing.

| m07constantine a răspuns:

Ce se intampla 'este ca' ai prea mult timp liber si ti-l mananci cu chestii complet insignifiante!
Get a life!