| adrian_7273 a întrebat:

Din greseala am sters un folder care continea lucruri f importante (poze din vacante, melodii and stuff) si folderul avea cam 5 GB si imi zicea "the folder is too big for recycle bin " am dat sa le steagra oricum (credeam ca am doua foldere la fel si am zis sa sterg unul) si nu le mai gasesc in recyle bin. se mai poate face ceva?

6 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Incearca cu RECUVA trebuie sa mearga cate fisiere nu ma mai salvat cu programu asta numa sa nu mai copii nimic pe partitia respectiva sau sa muti ceva. Daca faceai ce ti-am zis sigur recuperai toate fisierele

| Ionut_8418 a răspuns:

Adriane cu parere de rau nu se mai poate face nimic. Am patit si eu lucru asta, tie ti-a spus ca ceea ce stergi tu ocupa prea mult pentru a fii trmis in recycle bin. Am patit si eu asta. vezi poate poti sa mai recuperezi din ce ai avut de la prieteni

| ihaterain a răspuns:

Nu credsad
imi pare rau

| rebb a răspuns:

Nope.

| adrian_7273 explică:

Mersi pentru sfaturi.Am gasit ce era mai imp pe cateva cd uri vechi de cand bunica. In rest mai caut pe la prieteni. MERSI INCA ODATA!

Răspuns utilizator avertizat