| anonim_4396 a întrebat:

am sters din greseala niste poze care le-am sters cu tot cu folder si din Recycle bin cum le pot recupera am descarcat si recuva dar nu gaseste folderul dar acele poze au ramas in bibloteca la kies dar nu pot face nimic cu ele pentru ca trebuie fisierul original ce sa fac?

2 răspunsuri:
| bybyu a răspuns:

Intri pe Recycle bin gasesti folderul dai pe el si o sa-ti apara o fereastra in care intr-un colt scrie restore si dai pe el si gata le-ai recperat

| Mariusone123 a răspuns:

Tu crezi ca sunt prost nu mai e nimic in Recycle bin straight face