| JasonMcCann a întrebat:

Din nou vă cer ajutorul.
Îmi puteți spune niște site-uri de făcut poze de copertă, profil, ștampile și watermark-uri? (în special poze de copertă și profil), (să pot să folosesc și tipul de scris Walt Disney)? Înafară de photoshop sau photoscape, nu știu să le folosesc sad. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Cossta a răspuns:

Eu folosesc picmonkey.com pentru orice

| JasonMcCann explică (pentru Cossta):

Multumesc, daca nu mai primesc raspunsuri iti dau funda happy.

2 răspunsuri:
| Doarr a răspuns:

Pai cauta pe google ipiccy si este scris de acest fel acolo! ^-^ sper ca te-am ajutat! Funda?