| ANDREYandrey1 a întrebat:

Din punct de vedere a aplicatiilor, jocurilor si filmelor ce sa aleg? Iphone 4 8gb sau galaxy s plus(i9001)?

Răspuns Câştigător
| Chewbacca a răspuns:

Eu as alege Galaxy S Plus pentru: procesor, baterie, multitudinea de aplicatii din Google Play (fost Android Market) majoritatea free si bune. Iphone limiteaza transferul fisierelor prin bluetooth, nu poti instala chiar usor jocuri pe el, majoritatea aplicatiilor nu sunt free, autonomia baterie este redusa. Ca sistem de operare as alege tot Android pentru varietatea functiilor pe care le ofera.