| daniel1ft a întrebat:

Dintre modelele iphone 4 si iphone 4s care este mai bun din punct de vedere a jocurilor camerei etc.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 4S ( 64GB ), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=1966%2C169%2C1965

Toate cele bune.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Tu care crezi ca e mai bun?

| TanteMarianne a răspuns:

4s e mai mai bun, are o camera mai clara si viteza mai mare, dar ecranul nu-i atat de rezistent (adica daca il scapi ecranul va fi atat de spart incat nu se stie sigur ca o sa mai functioneze )
alegerea e totusi a ta!

| Cameleonnn a răspuns:

4s, dar daca vrei jocuri si camera, nu iti iei iphone, iti iei ceva cu android. imi zici bugetul si te ajut daca vrei.

| Alexxxxxx34 a răspuns:

4s sigur!

| Eüú_Ãlëxx_1994 a răspuns:

4S cu siguranta!