| Lapusneanu a întrebat:

Dintre serviciile de posta electronica si mesagerie instant (chat) Aol, Yahoo, google, hushmail, hotmail, skype...si altele care vi se par mai bune si de?

Răspuns Câştigător
| Dastlast a răspuns:

Google mail pentru posta electronica si Skype pentru chat si video chat. Si Chrome pentru browswer de internet. Just trust me! :-D

3 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Skype...Imagine clara si toate cele.

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Yahoo si Skype.

| cosmoserdean a răspuns:

Skype si gmail. Skype pentru calitate buna si lipsa de reclame excesive iar gmail pentru ca e rapid (nu ca aol) si nu are nici un fel de reclame in afara de cele in scris pe care nici nu le observi i pentru ca e usor de conectat cu un telefon android sau iOS