| DestinyDD a întrebat:

Dintre Sony Ericsson K850i si Nokia N97 Mini care e mai bun din punct de vedere al calitatii pozelor?

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Eu iti pot raspunde cel mai bine la intrebare! Detin un Nokia 6220 classic cu exact aceeasi camera ca un N97 si am un prieten cu un K850i...si ma doare sa o spun dar este mult mai bun Sony, fiind o camera Cyber Shot. Calitatea este mai buna, in general si cand aproprii, setarile si editingul sunt mult mai cool si mai vaste. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda? big grin

| Naiky3Run4 a răspuns:

Buna, eu spun sa iti iei Sony ericsson este mai bun la poze iti garantez am un verisor care are un Sony. si este ff bun il are de 2 ani parca este nou : Sony ercsson c905 asta imi place mie cu camera de 8 mg pixel cyber shot! Alege Sony ercsson este mai bun! Funda Pls?

| Maryabaii a răspuns:

Sony ericson deoarece Sony vin de la aparat foto si ericson -telefon

| BlogDeProst a răspuns:

N 97