| fanutz a întrebat:

Cu ce program im pot reinstala un soft pe un sony ericsson k850i

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> sony ericson -> modelu tau, o sa gasesti acolo tot ce vrei tu, inclusiv cum sa iti faci respftare, drivere pentru sunet, drivere pentru camera, si multe altele

2 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Nu este indicat sa-ti faci singur resoftarea, deorece daca nu alegi versiunea corecta cu toate driverele incluse il poti praji iremediabil, asa ca mergi cu el la un atelier specializat pentru resoftare ca se acorda si garantie la aceasta operatie.

| AdiSR a răspuns:

Îţi copiezi softul normal în telefon. îl porneşti. apoi îţi va cere unde să îl instalezi.