| Superior a întrebat:

Doar eu urasc laptopurile de gaming? Adica pe langa ca sunt foarte scumpe,performanta lor in multitasking e slaba.... NU m-as incurca cu asa ceva, poate doar daca vreau un CSGO la tara...

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca pui un ssd bun la un laptop e super ok, mai ales daca are si un i7, 16 gb ram, o placa buna video gen 1060, laptopuriile au evoluat foarte mult, diferenta e mica ca diferenta azi intre un pc vs un laptop, de exemplu diferenta de cpu e de 20% maxim iar la placa video e de 10, 15%, e un lucru extraordinar, un iphone x are capacitatea unui i5 de desktop, desi tehnologia evolueaza

| BIoody a răspuns:

Cum naiba sa nu iti placa laptopurile, si mai ales de gaming?:O laughing)))
Trasa fii nebun

| MajinVegeta a răspuns:

Si sa joci prin modem sau cum, nu merita.

| V1P3RUL a răspuns:

Eu nu le urăsc, dar nici nu îmi plac. Procesoarele sunt mai slabe, nici dacă il pui pe modul turbo nu întrece un procesor de PC, plăcile video sunt la fel. PC-ul este 100% upgradabil în schimb nu prea sunt laptopuri la care poți face upgrade.