| pagardel a întrebat:

Doresc sa achizitionez boxe portabile de preferat wireless care se aud foarte tare si tine bateria mult stie careva modele sau imi poate spune va rog dau funda ceva bun sa fie nu conteaza pretu

6 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Ba u nai preteni?laughingde la toata lumea povestesti atatea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/boxe-portabile/ Aici sunt cele mai bune, ai de unde alege! Am inteles ca
X-mini UNO Gun Metal este cel mai bun model, are autonomie de 20 ore, in comparatie cu altele, tine destul de mult, ai si un review acolo sa te convingi. :-*

Răspuns utilizator avertizat
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/1lD1GGH (link generat de conversion marketing)

Răspuns utilizator avertizat
| OmuNegru2 a răspuns:

Uite aici boxa portabila, cele wireless sunt foarte scumpe 500ron + http://bit.ly/1vNHmKE