| NightRipper a întrebat:

Doresc sa-mi schimb vechiul mediabox UPC cu unul de la Vodafone.Este nevoie sa am neaparat conexiune internet pentru noul mediabox? La cel vechi mergea fara conexiune la internet.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu l-am schimbat dar aveam modem cu wifi si televiziune digitala. Poti trage si internet tot de la ei. Mai ales ca inainte plateam 79 de lei si acum platesc 47 de lei. Poti intreba la ei.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Internetul si televiziunea digitala mi-au ramas. Cu acest pret.

| literallythesamebruh a răspuns:

Presupun că depinde și de modul în care îl folosești. Conexiunea la internet este opțională.