| ncristina a întrebat:

Doresc sa-mi trimit niste poze pe pc. dar nu stiu cum.nu am cablu de date dar vreau sa le trimit prin bluetooth. ce trebuie sa fac?big grin

8 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna! Pentru asta iti trebuie de ala cu buetooth big grin. Sper ca mai inteles tongue. Fundaa? puppy dog eyesbatting eyelashes

| danteluta a răspuns:

Trebuie sa aiba si pc.-ul bluetooth; de nu are se gaseste de cuparat; il introduci acolo unde ai intrarile usb si iti afiseaza in bara jos; deschizi si dai primire fisier.trimitere ce doresti tu; eu nici nu am instalat nici un program pentru bluetooth si l-a primit(am win. 7)incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat un stick de bluetooth.se numeste Bluetooth USB-Dongle.il poti cumpara de la orice Germanos.si merge pentru orice telefon.doar bagi stickul in calculator si iti cauta drivere.adika telefonul tau.simplubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu prin internet? Connectezi telu la net si gata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca suporta 3g poti folosi cartela de la digi mobil ca sa ai net big grin

| pinky_8330 a răspuns:

Trebuie sa ai bluetooth pentru pc.sa fie instalat. j dupa o sa potibatting eyelashes. sper ca te'am ajutathee hee

| plamalaur a răspuns:

Cumpara un dispozitiv bluetooth pentru ps [usb] si te poti conecta prin el la pc.