| RaduMarius a întrebat:

Draga TPU Doresc sa imi cumpar un notebook si doresc niste pareri si sfaturi despre care e mai performant si accesibil. tineti cont si de pretlaughing! Mersi

2 răspunsuri:
| Mikiee a răspuns:

Paii.umm. acum scriu de pe un notebook care cred ca are nevoie de cam 2-3 coolere. si se blocheaza si s-a stricat deja de 453543122 ori [ bine. probabil este si vina mea. ] well. notebookul e calumea. e mic delicat dar e foarte fragil [cel putin HP-ul pe care il am eu ]. performant si capabil e. dar acum depinde ce vrei sa faci cu el. ca daca vrei sal freci 24/24 [exagerez, doar 15/24 acum nu mai exagerez] la putere maxima atunci saracu o sa-si dea obstescul sfarsit. dar daca il iei mai incet. o sa fie totul bine.
well, sper ca te-am ajutat.