| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Dragi utilizatori am o problema din nou cu laptopul.Tot imi apare o imagine alba pe desktop si nu imi dispare de vreo cateva zile.Care sa fie cauza? Si mai e o chestie cand deschid cate-o pagina imi dispare bara de sus, aceea cu comenzi. Vreau detalii va rog pentru. ca nu ma pricep.Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Eu cred ca ai un virus care isi face treaba cum stie mai bine dai o scanare poate gaseste ceva daca nu gaseste nimic si tot ai problema sa faci o reinstalare a windowsylui

| vladimir23 a răspuns:

Cred ca poate fi de placa video reinstaleaza din nou placa video daca nu windowsul

| Calliope_8816 a răspuns:

Poate fi de la system tray. Daca restartezi dispare.