| Lara2004 a întrebat:

Dragilor....doresc sa va intreb ceva despre IP, Messenger si spionat pe net.
Cand cineva spioneaza un id de yahoo...cu acele programe de spionat online, e posibil sa se vada IP-ul celui care spioneaza?
Eu stiu ca sunt spionata pe mess...si ma intreb daca exista o modalitate de a afla Ip-ul celui care ma spioneaza. Daca da, dati-mi un exemplu happy plsss. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Loner a răspuns:

Ai un keylogger, instaleaza eset nod32.

3 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Nu poti, doar cu Team Viewer si cu inca un program care nu ti-l pot spune, deoarece il stie doar un prieten de-al meu si trebuie implantat in PC sau cv de genul, el este hacker si stie! Poti face inchisoare pentru asa ceva, nu este permis sa te spioneze nimeni! Daca se mai intampla, ia masuri, si daca chiar nu afli cine este, contacteaza politia! Poate fi un necunoscut care nu iti vrea tocmai binele! Ai grija, succes!

| j0oker_7872 a răspuns:

O noua comunitate, una unita, plina de profesionalism si seriozitate. Detinem la momentul actual, 3 servere de Counter Strike [ Cautam detinatori ], Un server de SA:MP RPG, un uimitor forum, si un staff bine pus la punct, si capabil! Avem viitor, de ce sa nu ni te alaturi si tu? Incearca, comunitatea HitGames [ www.hitgames.rp ] SA:MP IP : 86.120.138.4:7777 // Va asteptam!