| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare despre messenger: cum pot afla timpul de inactivitate al unui id: in afara de idle. deci,am pe cineva in lista de messenger,si as vrea sa stiu in urma cu cat timp a fost ultima data activa pe mess,deci activa,nu delogata. acum e pe mess,si vreau sa stiu daca trimite mesaje de exemplu sau daca nu e deloc la pc acum. nu exista ceva site-uri asa cum exista pentru a vedea daca cineva e online, pe invisible sau offline?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate la Tehnologie, nu la Dragoste si sex.

| Larisssaa a răspuns:

Şi ce cauţi la categoria asta? straight face

| anonim_4396 explică (pentru Larisssaa):

Esti moderatoare cumva? nu cred ca te ocupi tu de asta. uite, am postat in aceasta categorie fiindca adineaori am postat tot in categoria asta si din obisnuinta. ti-am satisfacut curiozitatea? nu inteleg.de ce postezi daca esti off-topic?

| Larisssaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru că sau invitat categorii speciale pentru aceste întrebări. Nu-s puse acolo ca să te uiţi la ele.

| anonim_4396 explică (pentru Larisssaa):

Asa. Ok. Multumesc pentru sugestie. Dar nu e problema ta cine si unde posteaza, exista administratori care se ocupa cu acest lucru, si care vor considera daca intrebarea mea este intr-o categorie gresita postata. Nu vreau sa ne certam. Multumesc pentru observatie pe de-o parte, dar si pentru critici, dar pe cealalta parte. big grin

| ALYNAMARYA a răspuns:

Poti vedea daca sta cineva pe invizibil/online/offline pe site-ul asta http://www.imvisible.ro/. nu poti vedea daca scrie mesaje sau daca vorbeste cu cineva. La linkul acela bagi id-ul persoanei respective si iti arata.

Sarbatori fericite! :D

| anonim_4396 explică (pentru ALYNAMARYA):

Multumesc,alina,asta stiam, dar am nevoie de mai mult de atat.multumesc oricu.un an nou fericit iti doresc.

| ALYNAMARYA a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc si eu. imi pare rau ca nu te-am putut ajuta. app... daca faci rost de ceea ce ai cerut, sa imi dai si mie big grin

| anonim_4396 explică (pentru ALYNAMARYA):

Da.sigur ca da, numai ca nu cred ca exista asa ceva, e o idee ce mi-a venit pe moment. dar o sa te ajut daca aflu ceva referitor la aceasta, alina. happy

| ALYNAMARYA a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc big grin

| anonim_4396 explică (pentru ALYNAMARYA):

Placerea este de partea mea. happy