| razzvan290 a întrebat:

Dupa 1.5h-2h mi se inchide brusc calculatorul. Ce credeti ca are?

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

De cat timp ai calculatorul? daca il ai de mai mult timp si nu a fost umblat in el atunci ai face bine sa il cureti de praf si sa ii schimbi pasta la procesor. Asta numai daca te pricepi daca nu du-te cu el la un service care sunt mai seriosi si spune-le sa se uite la el. Si daca este mai nou atunci incearca sa il cureti de virusi stergand totul de pe el prin formatare. Bafta si numai bine.

6 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Ai Windows 7 Beta?

| WhiteWings a răspuns:

Cred ca e de la procesor cel mai bine ar fi sa vb cu cineva specializat

| BUBULINA a răspuns:

Sa speriat de avatrul tau

| naya a răspuns:

Are crize de identitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate din cauza căldurii să nu mai facă faţă, în caz că e vreun PC mai vechi. Dacă face zgomot e de la cooler, dacă nu, atunci ori de la CPU ori de la GPU. Eventual scanează cu un AntiVirus.

| razzvan290 explică:

Da am windows 7 beta