| Adrianadiafg a întrebat:

După ce am instalat windowsul pe un laptop de unde pot descărca driverele?

Răspuns Câştigător
| GanduriDeCafea a răspuns:

Cauti modelul de laptop pe care il ai pe site-ul producatorului si gasesti toate driverele de care ai nevoie.

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Dupa sitesu producatorului! Sau depinde ce windows instalezi

| PappZsoltAndras a răspuns:

Descarca aplicatia gratuita "Driver Booster 6" si iti scaneaza laptopul si iti arata ce drivere trebuie sa descarci, fara sa platesti, dar pentru OpenAL, Microsoft visual C++ si asa mai departe trebuie sa platesti. Sper ca te-am ajutat, funda?