| Xander14 a întrebat:

Dupa ce l-am rootat, ecranul si butoanele luminoase ale telefonului refuza sa se închidă ( desi este setat sa se închidă la 15 sec. ). Trebuie să apas butonul power pentru a închide ecranul. Am dezinstalat Kingroot si l-am resetat, dar degeaba. Vă rog ajutati-ma. Dau funda, likeuri, ma abonez la canalul vostru, orice. Vă multumesc oricum că mi ati citit întrebarea. Am uitat să spun că telefonul e Samsung Galaxy Ace 4.

1 răspuns:
| TheSuspect a răspuns:

Android este un open source si Root-ul este un risc poti incerca sa ii bagi softul initial sau un hard reset daca nu service cu el