| Alexutsa2002 a întrebat:

Dupa ce mi-am dezactivat "Economisirea maxima a energiei" telefonul meu se comporta la fel ca si cand ar fi activat, pot intra doar in vreo 6 aplicatii.(I am dat restart de vreo 5 ori, nu merge)
Ce pot face ca sa mearga normal? (ec.max. a energiei e oprita )Va rog ajutati-ma!
P.S.Telefonul e Samsung Galaxy J1

1 răspuns:
| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a răspuns:

Reseteaza-l! Adica va fi ca nou...ti se vor sterge toate aplicatile pe care le-ai descarcat...se va goli memoria interna.Incearca! Si daca nu merge, du-l la un expert sau daca il ai inca in garantie, si mai bine!
Sper ca te-am ajutat!

FUNDA?