| LikeASunset a întrebat:

Dupa ce mi-am reformatat calculatorul mai exista vreo sansa sa pot salva vreun document care era in el? Am pierdut niste poze importante si...
Please, help me!

5 răspunsuri:
| SimpleWay a răspuns:

Sorry, nici o sanasa...sad

| zalisa a răspuns:

Singura soluţie este să duci hard disk-ul la un specialist.
Dar am auzit că e foarte costisitor...
Dacă pozele sunt atât de importante îl poţi duce, happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt softuri care pot recupera informatiile sterse de pe discul fix al calculatorului, dar conditia este ca dupa stergere sa nu mai fi adaugat altceva pe discul respectiv (ex. D). Vezi daca se primeste cu Active UNDELETE!

| zinsi a răspuns:

Cred ca ai niste partitii in pc
cum ar fi C D si/sau E
pe c se afla windowsul si cand reformatezi se sterge tot ce se afla pe c
nu se mai poate recupera un document de pe c
sfat de acum incolo puneti pozele/doc in D

| optical a răspuns:

Stiu ca exista un program ...iti faci un cont si recuperezi tothappy