| Cyclone a întrebat:

Dupa ce se termina cele 15 zile de internet mobil gratiuit de la orange pot sa imi prelungesc abonamenul pe o luna?(nu vreau pe un an vreau pe o luna sau doua)

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Abonamentul nu merge decat pe conctract de 1 an. 2 ani.nu ai cum. daca vrei sa faci ceva intelept.treci pe cartela.ai si aici internet.mai ales 7 zile gratuit.si apoi cu 3. 5 euro iti activezi pe o luna internet

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred ca se poate.Companiile telefonice au interes sa te faca captiv o perioada cat mai mare de timp. Acum parca legea s-a schimbat, dar pe mine m-au obligat la 2 ani de contract!

| Cyclone explică:

Prin cartela te referi la telefon mobil? Acolo am activat internetul mobil pe 20 de zile si merge si pe calculator numai sa nu imi apara cost suplimentar...