| Uratu140 a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cea mai buna masina(curbe, viteza)funda...

Răspuns Câştigător
| tpuforyou a răspuns:

Detin Mitshubishi Lancer 2.0 DI-D, dupa parerea mea este o masina foarte buna si fiabila este si f nervoasa happy!
Este prima masina a mea, nu vorbesc in necunostinta de cauza happy despre alte modele.

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Dupa parerea mea un zic ca Nissan GT-R e cea mai buna, pret convenabil, tehnologie maxima

| kitty_9669 a răspuns:

Ford mustang boss

| papys44 a răspuns:

O Toyota Supra ..Clar! Funda? :*

| DjD3liric a răspuns:

Eu cred ca ar fi un bmw m3 gtr daca il modifici o sa fie mult mai bun funda?big grin

| denidemi a răspuns:

BMW (zic eu).