| Essence a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cel mai bun motor de cautare pe Google? ( opera, mozilla, chrome )

12 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Faci o confuzie. opera, mozilla, chrome ca si internet explorer sunt browsere de navigare nu motoare de cautare. Motoare de cautare sunt google, yahoo, msn citeste aici pentru mai multe informatii http://www.seo-point.com/articole-seo/motoarele-de-cautare/

| Rockart a răspuns:

Browser vrei să spui. Păi, Google Chrome e cel mai bun. Părerea mea.

| stfnn a răspuns:

Opera,Mozilla,Chrome sunt browsere.
Google este motor de cautare.
Cel mai bun browser(dupa parerea mea) este Chrome, urmat de Mozilla si pe urma restul.

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

In felul lor toate sunt bune dar eu as zice ca OPERA[care il am acum]fiindca am avut toate "motoarele" iar pe acesta gasesc orice vreau eu...pe mozilla nu gasesc ceea vreau, merge greu si nah! chrome este destul de bun si el dar totusi OPERA:X:X:X

| AIRIUS a răspuns:

Google Chrome!
Nici nu pot sa i au altceva in discutie!
Bafta!

| ÄnCüTzZäCöÖLL a răspuns:

Google Chrome este ce mai bun pentru ca este foarte rapid si are multe setari... Sper ca te-am ajutat:d.Pakiss

| reaper a răspuns:

Te referi la browser. uite aici informatii despre motoarele de cautare http://webdesignblog.ro/motoare-de-cautare/

| Georgex12 a răspuns:

Din punct de vedere al securitatii si al vitezei, este Google Chrome.Eu folosesc Firefox pentru ca are addon-uri folositoare mie.

| xKitiiii a răspuns:

Hei. :*
Google Chrome e cel mai bun, si cel mai rapid happy
Funda > :d

| ChocooAndVanilla a răspuns:

Mozilla clarwinking

| zadi97 a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca opera, pentru ca pe acesta il am si eu si merge foarte bine

| stefanel05 a răspuns (pentru zadi97):

Google Chrome este cel mai bun fara discutii despre alt ceva!