| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca astepti cateva luni dupa comanda unui decodor digi HD?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depjnde,cei drept eu am asteptat 3 luni dupa el ca nu aveau pe stoc cica

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dar de ce mortii lor dureaza atata? Asa e si la alte companii?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca pret rds e bun, upc e scump si prost iar telekom e mai scump dar calitatea e buna, pentru ca sunt foarte multe cererii de la clienti, upc, telekom ai sanse sa primesti a doua zi, eu asa am primit

| flixbuster a răspuns:

Vezi aici: http://www.rcs-rds.ro/asistenta/contact

Iti alegi numarul de telefon in functie de situatia ta exacta, suni si vorbesti despre disponibilitatea produsului care te intereseaza.

Recomandare: suna dimineata devreme sau seara tarziu ca e mai liber. Peste zi s-ar putea sa ai ceva de asteptat pana te preia un operator.