| BMicha3l a răspuns:

Baga harul asta: https://www.pcgarage.ro/......2mb-black/
Si urca ramii undeva in 8GB, daca nu poti cel putin 4. Bafta!

| BMicha3l a răspuns (pentru BMicha3l):

Hardul acela pe care ti l-am trimis este de laptop, scuze. Incearca sa iti iei un WD Black.

| Vladoiu_Edy_1997 explică (pentru BMicha3l):

Ok

4 răspunsuri:
| Adrian926a a răspuns:

E bun pentru navigare internet, pentru jocuri nu, poti juca doar jocuri online si poate niste jocuri mici, dar daca te gandesti sa te joci jocuri gen gta5, sniper elite, battlefield etc ia-ti gandul.

| Vladoiu_Edy_1997 explică (pentru Adrian926a):

Nu ma gandesc la din astea cu super grafici la shootere gen cs go