| Broadband a întrebat:

E bun nortonu ca antivirus? am inteles ca ocupa cam multe resurse si ingreuneaza pcu.

6 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

E destul de bun.Dar necesita multe resurse.

| WR104 a răspuns:

Sigur este ca ingreuneaza pc ul, acum depinde ce pc ai.Nu exista antivirusul perfect deci poti baga orice anitivirus cunoscut.

| Spoorky a răspuns:

Cel ma bun e avast

| vlad15eu a răspuns:

Eu am Avast home edition si sunt destul de multumit! Am avut si Norton dar ma cam lasa cu ochii in soare laughing!

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Da. Este cel mai bun. Si eu am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În privinţa protecţiei este bun! În privinţa consumului de resurse, nu prea, nici măcar cu cele mai noi versiuni! Antiviruşii care consumă mai puţine resurse hardware sunt cei gratuiţi: Avast, Avira, MSE...iar dintre cei comerciali mai light pare NOD32.