| BigKing a întrebat:

E bun pc-ul asta pentru cs:go? windows 7 ultimate 32-bit Intel(r) Pentium(R) Dual CPU @ 2. 00Ghx(2CPu's)~2.00GHz
Memory:2024 RAM
la display: ATI Radeon HD 5450 total memory: 1783 MB

3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

De fiecare data cand te intrebi daca un joc poate rula pe platforma pe care o ai, intri pe acest site: http://www.systemrequirementslab.com/cyri, la "Select a game from the list" scrii numele jocului si apesi pe "Can you run it?".

| FatUglyVirgin a răspuns:

Slabe sanse, nu o sa-ti mearga nici pe low cel mai probabil.

| AlexL28 a răspuns:

Nu, doar jocuri gen GTA SA si altele de genul